Diğer

Anlık Bitcoin Kuru Ekleme Botu

Son zamanlarda oldukca populer olan sanal para birimi olan bitcoin için bizde kodmek olarak bir bot tasarlıyalım dedik.Anlık Bitcoin Kuru Ekleme Botu sayesinde web sitenizde Türk borsalarının son anlık bitcoin değerlerini gösterebilceğiniz bir botdur. Bu sayede ziyaretcilerinize Türk borsalarının anlık bitcoin kurlarını gösterebilirsiniz. Şimdi bu botu nasıl kullanacağınıza geçelim :

Bot kodmek sunucularında bulunup hızlı kendi web sitenizi yormaz . Aşağıdaki kod sayesinde hızlı bir şekilde web sitenize entegre edebilirsiniz.

Sitenize eklemeniz gerek kodlar :

 

Paribu için :

<iframe width="120" height="24" src="http://demo.kodmek.com/botlar/paribu.php" frameborder="0" ></iframe>

Bitturk için :

<iframe width="120" height="24" src="http://demo.kodmek.com/botlar/bitturk.php" frameborder="0" ></iframe>

Btcturk için :

<iframe width="120" height="24" src="http://demo.kodmek.com/botlar/btcturk.php" frameborder="0" ></iframe>

Koineks için :

<iframe width="120" height="24" src="http://demo.kodmek.com/botlar/koineks.php" frameborder="0" ></iframe>

 

 

 

Yukarıdaki kodlar sayesinde web sitenizde ziyaretcilerinize Bitcoin kurunu anlık olarak gösterebilirsiniz. Eğer botun kaynak kodunu satın almak veya özelleştirmek isterseniz iletişim sayfasından bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı