Diğer

En iyi Bitcoin Borsası Binance

5milyonu aşkın üyesi ile dünyanın en iyi bitcoin borsalarından biri olan Binance yi birlikte inceleyelim . Binance kullanıcılarını ödüllendirdiği bir çok çekilişi ile geleceği oldukca parlak bir bitcoin borsası olduğunu söyleyebilirim.

Binance Alışveriş Komisyonu : 0.1% trading fee
Alışveriş komisyonunu %0.05 e düşürmek için Kullanıcı sayfanızdan “Using BNB to pay for fees(50% discount)” kısmını açarak yapabilirsiniz.

Uyarı : hesabınızda BNB(binance) koin bulundurursanız komisyonu BNB üzerinden keserek almış olduğunuz koinlerden komisyon kesilmemiş olur.

 

Şimdi resimler ile nasıl üye olup işlem yapabilceğinize birlikte bakalım :

1. Üyelik :

Üyelik linki : https://goo.gl/sr2jVC

Yukardaki görüntüde görüldüğü gibi eposta şifre belirledikten sonra Register diyerek kayıt işlemini tamamlamış olursunuz.

2. Hesabım :

Bu sayfada ikili doğrulama sistemini aktif edebilirsiniz. Bunun yanında komisyonu BNB üzerinden yaparak %0.05 e düşürebilirsiniz.

3. Alış/Satış işlemleri :

Üst taraftaki Exchange menüsünden Basic seçerek sayfayı açarak Alış/veris sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sol üst tarafta borsada bulunan alt koinlerden işlem yapmak istediğiniz alt koini seçerek işlem sayfasını açabilirsiniz. Açılan sayfada satın almak istediğiniz değeri ayrıca Amount kısmınada kaç adet koin alacağınızı girerek satın almak için Buy satmak içinde Sell butonuna basarak talimatı vermiş olursunuz.

Üyelik linki : https://goo.gl/sr2jVC

Etiketler
Daha Fazla Göster

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı