google-search-company-image

Google Adsense Alternatifi Reklam Firmaları

Web sitenizden verdiğiniz emeğin karşılığını ücret olarak almak istiyor ve adsensedan henüz onay alamadıysanız sizler için websitenizde reklam gösterebileceğiniz reklam şirketlerini araştırdık. Şimdi bu Reklam şirketlerini birlikte inceleyelim.


Adsense Alternatifi Reklam Firmaları Nelerdir?

1.ReklamStore : İstanbul ve Dubai’de merkezi bulunan şirket bu zamana kadar tüm ödemelerini yapmıştır. Ayrıca şirkette Türkçe destek mevcuttur. ReklamStore kullanarak web sitenize; banner, display reklam, video reklam ve affilate reklam seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek ekleyebiliriz. Site içeriğinize uygun reklam seçenekleri bulunmaktadır.

2. Admatic : En çok tercih edilen reklam şirketleri arasında yer almaktadır. Sadece gösterim başına kazanç sağlayan Admatic ödemelerini 25 ile 30. Günler arasında yapmaktadır. Bin gösterim başına ise ortalama bazda 1,50 TL ödeme yapan Adsense alternatifi firma olmaktadır.

3. Wordego  : Özellikle display ve banner reklam seçenekleri sayesinde dikkat çekmeye devam eden bir şirkettir. Siteden hem gösterim başına, hem de tıklama başına kazanç sağlamak mümkün olmaktadır. Bin gösterim yaptığınızda yaklaşık olarak 0,10 TL kazanırsınız. Wordego reklamlarına sitenizden tıklandığı zaman da bir tık için 0,07 TL kazanç elde edebilirsiniz.

4. DGMAX : Amerika merkezli DGMAX AdSense alternatifi reklam sitesinin Türkçe desteği ve Türkiye’deki yayıncı ve reklamverenler için desteği mevcut. Tıklama başı, üyelik başı, satış başı ödeme alabileceğiniz platformda genel olarak global girişimlerin reklamlarına yer veriliyor.

Yeni reklam şirketleri eklenecektir.