Web Tasarımı ve Sunucu Yönetimi

WordPress Ücretsiz İçerik Botu

WordPress için yapılmış ücretsiz bir içerik botunu inceleyeceğiz bu yazımızda. Eklentimizin ismi WPeMatico olan bu eklenti ile istediğiniz bir siteden RSS beslemesi ile içerikleri çekebilirsiniz.

WPeMatico, kullanımı kolay bir oto blok eklentisidir. Otomatik çekmeyi ayarlıyarak, yayınlarınızı otomatik olarak seçtiğiniz RSS / Atom yayınlarından yayınlar.

Bu eklenti, her Otomatik çekme iç,n aktardığınız tüm yayınları yönetmenize olanak tanıyan WordPress standartlarını takip eden güzel bir arayüz sunar. Sitenizi daha kullanıcı dostu hale getirmek için içeriği birden çok yayından alıp kategorilere göre düzenleyebilirsiniz.

Eklenti sayesinde yazı içerisindeki linkleri silebilir resimleri ve videoları kendi sunucunuza upload edebilirsiniz.

Eklentiyi İndirmek için Tıklayınız.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı