Hizmet/Ürünler

Bitcoin Trader Plus: Bitcoin analizi ve haberler

Bitcoin Trader Plus ile 1300 den fazla sanal parayı takip edebileceğiniz ve içerisindeki araçlar ile zenginleştirilmiş bir Bitcoin trader uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde en çok takip ettiğiniz coinleri ana sayfaya sabitleyebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde sanal paranızın durumunu takip edebilirsiniz.

Bitcoin Takvimi sayesinde Coinlerin yol haritalarına ve etkinliklerine göz atabilir ve Yatırımlarınızın durumunu bu takvim ile inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Chat hizmeti ile traderlar arasında genel bir sohbet edebilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu sayede yatırımlarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Ayrıca chat sayfasında bulunan News odasında Coinler hakkında önemli haberlere ulaşabilirsiniz.

Bitcoin mining sayfası coin madenciliğinde bir ay sonunda ne kadar coin kazabileceğinizi gösteren bir hesaplama aracıdır.

Bitcoin Live Plus sayfası ile 1300 adet coinin anlık durumunu ve grafik verilerini takip edebilirsiniz. Ayrıca bu sayfa da Market cap değerlerini , arz değerini ve toplam piyasadaki coin değerini inceleyebileceğiniz detaylı bir analiz sayfasıdır.

Bitcoin Trader Plus Ücretsiz bir uygulamadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı