usebitcoin-4096×2253

Kredi Kartı ile Bitcoin Alma

Kredi kartı ile bitcoin alma , Kredi kartı ile bitcoin nasıl alınır , kredi kartı ile bitcoin , buy bitcoin with credit cart vb sorularla karşılaşıyoruz.


Sizler için kredi kartı ile nasıl güvenli bitcoin alabileceğinizi araştırdık. Kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin veya Bitcoin Cash satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz.

Indacoin, Bitit, Coinmama ve Cex.io siteleri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden şirketler. Yaptıkları son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile kripto para (BTC, ETH, XRP, BCH, DASH, LTC, XLM) satın almayı oldukça kolaylaştırdılar.

Bellirli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan kredi kartı ile bitcoin alımı yapabilirsiniz.

Indacoin : Türkçe dil seçeneğide bulunmaktadır. Bir çok kripto parayı desteklemektedir.

İncacoin için tıklayınız .

Bitit : Türkçe dil seçeneği bulunmamakta fakat kullanımı basit. Bir çok kripto parayı desteklemektedir.

Bitit için tıklayınız .

Coinmama :  Türkçe dil seçeneği bulunmamakta fakat işlem kısmı basit bir arayüze sahiptir. Bir çok kripto parayı desteklemektedir.

Coinmama için tıklayınız .

Cex.io : Kripto para borsasıdır. Türkçe dil seçeneği bulunmamakta fakat işlem kısmı basit bir arayüze sahiptir. Bir çok kripto parayı desteklemektedir.

Cex.io için tıklayınız .

 

 

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım