2016122301410511yha3wsf

Xiaomi Amazfit Pace Apk Yükleme

Xiaomi Amazfit Pace akıllı saati için uygulama yüklemeye bakacağız. Xda geliştiricileri tarafından yapılan uygulama sayesinde kolaylıkla saatinize apk yükleyebilirsiniz. Uygulama ile saatinizin bootloader kilidini kaldırabilirsiniz ve apk larınızı kolaylıkla yükleyebilirsiniz.


İlerleyen yazılarımızda apk ları ekliyeceğiz. Uygulama linki aşağıda verilmiştir. Kodmek sunucularından güvenli ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Cihazınızı usb ile bilgisayara bağlayıp driver larını yükledikten sonra uygulama ile ana menüdeki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım