En iyi wordpress temaları 2020

Bu blog yazımızda sizler için derlediğimiz en iyi wordpress temalarını inceleyeceğiz. WordPress temaları herhangi bir kategori olarak bölümlenmeyip kullanılış açısında incelenmiştir.


NEWSPAPER– WordPress Teması

Google PageSpeed Insights Skoru: 79 (masaüstü), 45 (mobil)

Tüm zamanların en çok satan listesinde olan bu tema özellikle blog yazarları, haber, spor, gazete gibi sitelerin gözdesi diyebiliriz.

SOLEDAD– WordPress Teması

Google PageSpeed Insights Skoru: 95 (masaüstü), 70 (mobil)

6000 den fazla demoya sahip bir temadır. Hızlı yüklenen sayfaları ile oldukca gözde bir temadır. Soledad, sayfalar arasında kaybolmanıza neden olmadan olabildiğince fazla gönderi görüntülemenizi sağlayan sade tasarımlı bir WordPress teması.

E ticaret siteleri için temanın WooCommerce uyumuda vardır.

En iyi wordpress ticaret temaları yazımızdan ticaret temalarına göz atabilirsiniz.

Customizr– WordPress Teması

yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygun olan, kolaylıkla özelleştirilebilen bir temadır. Bununla birlikte, ister blogunuz ister e-ticaret mağazanız olsun, işletmeler için güzel ve mobil cihazlara uygun web siteleri oluşturabilirsiniz. 

THE7– WordPress Teması

Google PageSpeed Insights Skoru: 61 (masaüstü), 18 (mobil)

The7, özelleştirme/kişiselleştirme vurgusu ile 1000‘den fazla tema opsiyonu sunan, web sitenizin en küçük detayları için bile değişiklikler yapabileceğiniz bir WordPress teması.

Optimizer– WordPress Teması

hiçbir deneyimi olmayan, esasen herhangi bir web sitesi (tam genişlikli veya kutu içerisinde) oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir WordPress temasıdır. HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş olan bu responsive, SEO dostu ve mobil optimize edilmiş tema hemen kullanılmaya hazırdır. 

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım