Web Tasarımı ve Sunucu Yönetimi

WordPress En İyi Ücretsiz Magazin Temaları

WordPress tabanlı site için güzel bir tema kullanıcıların web sitenizde daha çok zaman geçirerek daha çok etkileşim içinde olmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir tema bulmak en az sitenin içerik kalitesi kadar önemlidir. Birçok WordPress teması birbirine benzese de gerçekten temanın ayarlarını ve özelleştirilebilir özelliklerini iyi kullanarak oldukça güzel siteler oluşturabilirsiniz. Magazin temaları da WordPress severlerin sık aradığı temalar arasındadır. Bende sizlerle beğendiğim ve işe yarar gördüğüm en iyi ücretsiz magazin temalarını paylaşacağım.

SuperMag Magazin Teması

 

Birçok kişinin bildiği renkli ve hoş görünümü olan SuperMag WordPress teması, çok kategorili bloglar, haber siteleri, magazin, moda veya portal siteleri için biçilmiş kaftandır. Responsive tasarımı ve Adsense entegre olması, sosyal paylaşım iconları ve üstte yenilen haber şeridi ile oldukça tercih edilebilir bir tema olduğunu düşünüyorum.

DEMO

Smart Magazine Magazin Teması

Smart Magazine WordPress teması da oldukça elverişli bir temadır. Özellikle tag kullanımı ve tam SEO uyumlu bir tema olması sebebiyle oldukça tercih edilebilir bir temadır. Hem görünüş hem de işlevsellik arayan kişiler için mutlaka denenmesi gereken temalardan birisidir.

DEMO

Valazi Wordpress Teması

Valazi WordPress teması oldukça beğendiğim temalardan bir tanesidir. Çok temiz bir görünüşe sahip ve aynı zamanda tamamen bir SEO dostudur. Mobil uyumlu tema olması da büyük bir artı sağlarken sadece magazin değil, kişisel haberlerinizi paylaşabileceğiniz hatta blog sitesi teması olarak dahi kullanabileceğiniz oldukça elverişli bir temadır.

DEMO

VMag Magazin Teması

Vmag WordPress teması, birçok site tarafından kullanılan elverişli bir temadır. Özellikle temiz ve çok kullanışlı olması sadece magazin siteleri için değil aynı zaman da teknoloji siteleri için veya haber siteleri için oldukça uygundur. Üst bölmede geçen yeni haberler manşet alanı da çekici kılan bir diğer özelliğidir.

DEMO

ColorNews Magazin Teması

 

ColorNews Magazin temasını birçok kişi zaten biliyor o yüzden üzerinde çok fazla söylenecek söz yok diyebiliriz. Adeta bir haber – magazin teması olan bu tema hem işlevsel hem de ismine yakışır detaylara sahiptir. Yeni haber blogu stili ve SEO yapısı ile birlikte çok kullanışlı bir temadır.

DEMO

Bu yazımızın devamına bulduğum yeni kaliteli temalar eklemeye devam edeceğim yazımıza abone olmayı unutmayınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı