Web Tasarımı ve Sunucu Yönetimi

WordPress için en iyi ücretsiz magazin temaları

WordPress alt yapılı bir site için özelleştirmenin birinci olmazsa olmazıdır temalar. Bugün birlikte wordpress siteniz için ücretsiz olan magazin temalarına göz atacağız. WordPress temaları birbirine benzese de gerçekten temanın ayarlarını ve özelleştirilebilir özelliklerini iyi kullanarak oldukça güzel siteler oluşturabilirsiniz.

Magbook

Magbook, haber, gazete, dergi, yayıncılık, Blog veya inceleme web siteleri için özel olarak hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Temiz, süper esnek, tamamen duyarlı tasarımlar, şaşırtıcı yeni özellikler, tek tıklamayla tamamlanan web sitesi demoları ve ömür boyu ücretsiz güncellemeler. Magbook tasarımı her türlü web sitesi için kullanılabilir. Magbook, tek tıklamayla demo içe aktarma eklentisiyle demo içeriğe hazır olarak gelir.

magbook

Demo  Download

Elegant Magazine

Günümüz internet gazeteleri üzerinde muazzam bir araştırma ile ağırlıklı olarak bir web haber portalı ve dergisi için tasarlanan zarif ve minimalist bir tema. Kullanılabilir özelleştirici seçenekleri ve widget’lar sayesinde, düzenleri trend olan bir haber dergileri, modern moda dergisi, seyahat bloglama ve dergi, temiz ve minimal haber siteleri, blog sitesi ve daha fazlası olarak uygulayabilirsiniz.elegant-magazine

Demo Download

Hueman

Hueman teması çok yönlü bir tasarıma sahiptir. Bu yüzden bloglar, dergiler, küçük işletmeler, okullar, kilise veya kişisel web siteleri gibi çok çeşitli web sitelerinde kullanılıyor. Mobil cihazlarda olağanüstü bir deneyim sağlamak, hızlı yükleme yapmak ve kullanımı çok kolay olması genellikle kabul edilir.

Hueman

Demo Download

Madd Magazine

Dergi, gazete veya profesyonel bloglar için Madd Dergisi benzersiz ve tamamen duyarlı bir tema. Madd Magazine, görüntü veya video seçeneği ile duyarlı bir kaydırıcıya sahiptir.

madd-magazine

Demo Download

Semicolon

WordPress için basit ve temiz bir dergi teması. Duyarlı bir düzen, temiz ve okunması kolay tipografi, özellikli mesaj desteği ile benzersiz bir ızgara düzeni, birkaç widget alanı, sosyal profilleriniz için özel bir menü ve çok daha fazlası.Semicolon

Demo Download

HitMag

HitMag, dergiler, gazeteler veya kişisel bloglar için hazırlanmış şık ve güçlü bir temadır. HitMag, sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmek için bir avuç seçenekle birlikte gelir.

hitmag

Demo Download

NewsMag

Newsmag dergiler, haber siteleri, bloglar ve diğerleri için temiz ve modern bir dergi, haber veya blog WordPress teması. 4 farklı blog sayfası stili var. Web sitenizi her türlü mobil cihazla uyumlu hale getirecektir.

NewsMag

Demo Download

Poseidon

Poseidon muhteşem bir tam ekran görüntü slayt gösterisi içeren zarif tasarlanmış WordPress teması. Temiz tipografi ve geniş beyaz düzen, hikayelerinizi paylaşmanızı sağlar.

poseidon

Demo Download

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

MeK

Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ni 2018 yılında bitirdim. 2018 yılında Yüksek Lisansa Karatekin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğine başladım. Programlamayı seviyorum Delphi, C# , C , PHP dillerine hakimim ARM ile uğraşıyorum bunların yanında web tasarım ve sunucu yönetimi ile hobi olarak uğraşıyorum. Sizlere Kodmek sayfamda hakim olduğum diller ve öğrenmek istediğim konularda yardımcı olmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı